ВОЛЯНСЬКУ-САВЧУК ЛЕСЮ ВІКТОРІВНУ, ЩИРОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Персонал кафедри «УПЕП» висловлює Вам щиру подяку за самовіддану працю на вельми важкій, але благородній ниві народної освіти, за Ваше вміння сплачувати борги і ефективно працювати в улюбленій команді, створювати позитивний соціально-психологічний клімат і формувати високий корпоративний дух, плідно суміщати навчальний процес і особисте життя, здійснювати велику виховну роботу серед студентської молоді і блискуче проводити різноманітні масові заходи. Ви – високопрофесійний фахівець, чудовий педагог, надійний друг. Ви – прекрасна леді. ВИ – людина З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ !

Завдяки Вашій апасіонарності, екстравагантності, креативній і творчій праці, професійній компетентності та високій відповідальності ви здобули авторитет серед студентів. Притаманні Вам безмежний оптимізм, невичерпна енергія, людяність, корпоративний патріотизм і відданість освітній справі є гідним прикладом для тих, хто живе і працює поруч.

Щиро бажаємо Вам прихильності Фортуни, квітучого здоров’я, внутрішньої гармонії душі із тілом, краси і грації, незабутнього кохання і жіночої мудрості, невичерпного оптимізму і могутньої іскристої енергії, стрімкого і невпинного руху вперед до нових наукових звершень і романтичних вражень! Нехай Ваш життєвий шлях буде гідним, вельми цікавим і безмежно щасливим, а серце і надалі випромінювало світло та любов!

Будьте і надалі гарною, коханою і завжди бажаною. Потопайте у просторі любові зі щасливою посмішкою на устах та променистим блиском ваших блакитних очей. І нехай ангел-охоронець невпинно оберігає Вас від всіх негараздів життя.

Зичимо Вам неймовірних відчуттів душевного польоту і захоплюючих фантазій, творчого натхнення та Божого благословення у всіх починаннях! Нехай Ваше життя буде повною чашею, а робота насолодою. Довгих і щасливих Вам років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних колег. А ми завжди будемо поруч з Вами – надійна, вірна і випробувана в бурхливому морі освітнього простору – славнозвісна команда кафедри УПЕП !!!

НЕХАЙ ЦЕЙ ЗНАМЕННИЙ ДЕНЬ ВАШОГО ЮВІЛЕЮ ПРИНЕСЕ БІЛЬШЕ ДИВА, СИЛ ДЛЯ НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ І ПЕРЕМОГ НА ЖИТТЄВОМУ ШЛЯХУ!