Е-портфоліо НДР

Науково-дослідна діяльність кафедри hr-інжиніринг у бізнес економіці виконується згідно з планами НДР кафедри, факультету, університету відповідно до чинного законодавства, Постанов Кабінету Міністрів України, Указів Президента, Закону України «Про вищу освіту» і спрямовується на вирішення пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку Хмельницької області. 

Наукова діяльність кафедри забезпечується належним кадровим потенціалом. Оновлення та якісне покращення складу науково-педагогічних і наукових працівників – це один з найголовніших чинників успішного виконання дослідницьких проектів різних рівнів.

Кафедра hr-інжиніринг у бізнес економіці проводить науково-дослідну роботу з питань, пов’язаних з виробленням науково-теоретичних підходів, методичних і практичних рекомендацій щодо ефективного управління персоналом підприємств, установ, організацій всіх форм власності та галузевої належності в умовах ринкової трансформації національної економіки України.

Загальна тематика науково-дослідної роботи кафедри hr-інжиніринг у бізнес економіці: до 2022 року була: «Управління персоналом підприємства в умовах ринкової трансформації національної економіки» (керівник зав.каф., д.е.н., проф. Ведерніков М.Д.).

Відповідно до розпорядження №3 від 01.02.2023 «Про оновлення тематик наукових досліджень кафедр» ХНУ та з метою оновлення програм наукової діяльності Хмельницького національного університету в контексті пріоритетних тематик наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок на 2022-2026 рр., що затверджені Наказом Міністерства освіти і науки від 03.02.2022 року № 109 (у редакції Наказу Міністерства освіти і науки України від 04 листопада 2022 року № 987) та у зв’язку зі зміною організаційно-штатної структури університету на засіданні кафедри hr-інжиніринг у бізнес-економіці затвердили оновлену тематику наукових досліджень кафедри: «Дослідження економіки, бізнесу та HR-інжинірингу в умовах трансформації національної економіки».

Основні напрями тематики науково-дослідної роботи кафедри:

1)         Управління персоналом підприємства на засадах контролінгу трудової поведінки (к.е.н., Базалійська Н. П.)

2)         Управління професійним розвитком персоналу підприємства (д.е.н., проф. Ведерніков М. Д.)

3)         Механізм формування сучасних персонал-технологій на підприємстві у системі управління персоналом (к.е.н., Волянська-Савчук Л. В.)

4)         Управління компетентністю персоналу на підприємстві (ст.вик. Глушко Т.В.)

5) Управління персоналом підприємства на засадах впровадження інноваційних індикаторів(ст.вик. Горбатюк О.В.).

6)         Управління процесом підбору персоналу (рекрутинг, хедхантинг) на підприємствах в сучасних умовах (ст.вик. Данілкова А.Ю.).

7)         Формування компенсаційного пакету як інструменту мотивації персоналу на промислових підприємствах (к.е.н. Зелена М.І.)

8)         Соціальний капітал як основа підвищення якості життя населення країни за умов розвитку інтеграційних процесів (доц. Кошонько О.В.)

9)         Управління професійним розвитком персоналу підприємства (доц. Літинська В. А.)

10)       Впровадження сучасних hr-технологій на підприємствах, установах, організаціях (Мантур-Чубата О.С.)

11)       Мотивація активної трудової поведінки персоналу промислових підприємств (доц. Чернушкіна О. О.)

12)       Управління розвитком потенціалу суб’єктів економіки та публічної сфери (доц. Шелест Є.О.)