ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «ДНІ ОСВІТНЬОГО ЛІДЕРСТВА» 2024

Викладачі кафедри «HR-інжиніринг у бізнес-економіці» Хмельницького національного університету  6 та 7 червня 2024 року прийняли участь у дводенному Всеукраїнському формі «Дні освітнього лідерства», що був проведений на базі НУ «Запорізька політехніка» в  змішаному форматі.

Основна тема форуму: «Майбутнє української освіти: лідерство, яке змінює».

Мета: «Розвиток освітньої системи України, інтеграція до європейського освітнього простору, формування зрозумілої та відкритої системи вищої освіти, розвиток потенціалу закладів вищої освіти».

На форумі викладачі прослухали низку актуальних тем, що спрямовані на покращення стану української освіти. Зокрема, спікер Артем АРТЮХОВ член Національного агентства із забезпечення якості освіти, Голова Комітету виступив з доповіддю «Система забезпечення академічної доброчесності: держава – світ – університет», що є актуальною проблемою сучасної освіти.

Спікерка Наталя САВЕЛЮК, докторка психологічних наук, професорка, професорка кафедри психології, Національного університету «Запорізька політехніка»  виступила з доповіддю «Професійне вигорання: запобігання і подолання» під час якого учасники форуму мали можливість продіагностувати особисте професійне вигорання за методикою К. Маслача та С. Джексона та отримати практичні поради виходу з стану професійного вигорання.

Спікер Іван БАЛИКІН, кандидат історичних наук, доцент, співзасновник ГО «Прогресильні», освітній експерт виступив з доповіддю «Роль громадськості в розвитку освіти: партнерство між університетами та громадськістю». Як успішний кейс презентував проєкт, координаторкою якого є кандидатка економічних наук, доцентка, членкиня Координаційної ради ГО «Прогресильні» Євгенія ШЕЛЕСТ «Острівці Прогресильності» в якому вже більше року активно бере участь також колектив кафедри  HR-інжиніринг у бізнес-економіці.

Колектив кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці, щиро дякує організаторам  та модераторам всеукраїнського форуму за потужні виступи та можливість приймати участь у даному заході.