Візит до Хмельницької міської ради !

29.09.2021р. студенти спеціальності “Економіка” за ОПП “HR-Інжиніринг у бізнес-економіці” та “Управління персоналом та економіка праці” Хмельницького національного університету мали можливість відвідати Хмельницьку міську раду та познайомитися із представниками місцевого самоврядування. Розпочала екскурсію директор музею історії міста Хмельницького Галина Барабаш, яка розповіла історію будівлі міської ради та історію Проскурова – Хмельницького. Під час другої частини екскурсії студенти працювали в сесійній залі. Керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій розповіла молоді про склад депутатського корпусу, важливість злагодженої роботи міського голови та депутатів. Окремо Юлія Сергіївна зупинилася на важливості самоосвіти та постійної роботи над собою. «Закликаю вас бути активними та долучатися до життя громади. Ми даємо чимало можливостей для цього. Ви можете пройти практику в структурних підрозділах міської ради під час навчання у вищому навчальному закладі. Після здобуття освіти є можливість стажування в міській раді. За підсумками стажування можна отримати пропозицію працевлаштування. Також діє освітній проект «Школа сучасного лідера», де ми навчаємо не боятися та йти вперед у своєму розвитку», – розповіла Юлія Сабій. Після завершення спілкування в подарунок студенти отримали брошуру «Хмельницька міська рада. Проскурівське реальне училище» (з серії «Пам’ятки історії та архітектури міста Хмельницького», автор С. Єсюнін). Дякуємо за сприяння та організацію візиту керуючій справами виконавчого апарату Хмельницької міської ради – Сабій Юлії.