27-29.02.2024 викладачі кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці відвідали проєкт з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач».
Теми проєкту:
- Як сформувати особистий бренд викладача.
- Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів?
- Бізнес-підходи до створення навчальних програм.
- Постановка цілей: інструменти та підходи.
- Стресостійкість — базова компетенція сучасного викладача.
- Діджитал-помічники/інструменти в підготовці та під час занять зі студентами.
- Тайм-менеджмент: інструменти, пріоритети, планування.
Команди викладачів разом з представниками компаній-роботодавців обговорили наявний стан освіти, а головне 一 визначили портрет сучасного студента.
Висновки:
ЗВО забезпечує теоретичну та практичну підготовку (60/40%), а компанія-роботодавець 一 практичну та теоретичну підготовку (80/20%). Тільки у співпраці може бути висококваліфікований фахівець.
Головне у навчанні 一 мотивація. Тому важливо залучати та зацікавлювати студентів цікавими темами.
Формат дуальної освіти, поширений в Європі, впливає на наповнення освітньої програми. Реальні практики на підприємствах удосконалюють освітній процес.
Сучасний студент отримує від навчання задоволення, вміє відпочивати та показує гарні результати.
Основні навички сучасного студента: цифрові навички, робота з інформацією, тайм менеджмент, критичне мислення, навчання протягом життя, пошук та аналіз інформації, гнучкість та адаптивність.
Після успішного виконання тесту доценти Оксана Чернушкіна, Олена Кошонько, Олександр Горбатюк, Олена Мантур-Чубата та Тетяна Глушко отримали сертифікат із 12 академічними годинами.