Підсумки IV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тренди і стратегічні імперативи розвитку HR-інжинірингу, економіки та бізнесу в умовах турбулентності й трансформації національної економіки».

На базі кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці Хмельницького національного університету 14-15 листопада 2024 року відбулась IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди і стратегічні імперативи розвитку HR-інжинірингу, економіки та бізнесу в умовах турбулентності й трансформації національної економіки».

Стало вже традицією щороку на базі кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці проводити Міжнародну науково-практичну конференцію з актуальних проблем розвитку економіки, бізнесу  та HR-інжинірингу. Необхідність проведення такого важливого заходу важко переоцінити.  Об`єднуючи на певний час пасіонарних людей з високим когнітивним потенціалом, вона створює унікальну форму організації наукової діяльності, де кожному учаснику надається можливість презентувати свої ідеї, висловити власну думку, поділитись досвідом, прийняти участь в обговоренні широкого спектру різноманітних проблем, взяти участь у дискусії   тощо. Тим самим конференція надає можливість почути результати досліджень і думку інших вчених і практичних працівників, більш глибше з`ясувати сучасний стан, тренди і процеси у розвитку економічної науки, визначити проблематику і шляхи їх успішного вирішення. Водночас конференція є своєрідним генератором інновацій, нових ідей і слугує певним тригером подальшого розвитку економічної теорії і сучасної виробничої практики.

У цьому році проведена вже 4 конференція такого роду. І досить приємно відмітити динамічне масштабування конференції, сталий інтерес до теми і напрямів її роботи. Так, до організаційного комітету конференції у цьому році надійшло близько півтори сотні наукових праць з актуальних питань теорії і практики HR-інжинірингу, економіки і бізнесу. Авторами наукових праць є науковці, провідні фахівці і   ТОП-менеджери з різних країн світу. Географія достатньо широка,  зокрема це:  Україна, Великобританія, Канада, Польща, Литва, Угорщина, Швейцарія тощо. Наукові праці надійшли з 20 міст, таких як: Берлін, Варшава, Каунас, Будапешт, Ексетер, Мішкольц, Фрібург, Київ, Харків, Вінниця, Черкаси, Чернівці, Кременчук, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Луцьк тощо. Особливо активна Україна. Тут наукові праці надійшли з 4 науково-дослідних інститутів Національної Академії Наук України  і 16 Закладів Вищої Освіти, що охоплюють практично всі регіони України. У роботі конференції у різних формах і форматах приняли участь 22 доктора наук і 45 кандидатів наук.

Конференція пройшла цікаво, плідно, на високому організаційному рівні та сприяла формуванню і вдосконаленню наукової думки.

Прозвучали нові ідеї, цікаві пропозиції, оригінальні новації і нестандартні думки.

Були запропоновані ґрунтовні підходи, прикладні рекомендації, аналітичні оцінки, нові методи і способи щодо розв’язання різноманітних наукових і практичних проблем.

Презентовані різні теоретичні здобутки і реальний виробничий досвід щодо вирішення різноманітних наукових і прикладних завдань, які апробуються на конференції і з великою долею вірогідності надалі трансформуються у нові знання, вміння, навички, наукові статті, монографії, книги, дисертації.

Колектив кафедри вдячний керівництву університету, а також всім учасникам конференції, всім тим, хто відгукнувся на запрошення для участі в конференції і в різних формах прийняв активну участь у її роботі.

Завжди раді спілкуванню та співробітництву!

З повагою, організаційний комітет

кафедри «HR-інжиніринг у бізнес-економіці»

Хмельницького національного університету