Важлива лекція для першокурсників: безпека та правила поведінки в умовах сьогодення

02 вересня відбулася надзвичайно актуальна лекція для студентів 1 курсу спеціальності «HR-інжиніринг у бізнес-економіці».

Лекцію провели:

–                     Анастасія Данілкова – заступник декана факультету економіки і управління з виховної роботи, к.е.н., старший викладач.

–                     Леся Білорусець – куратор 1 курсу, к.е.н., доцент

Ключові теми, що обговорювалися:

1.                  Правила поведінки студентів:

–                     У ВНЗ: етика спілкування, академічна доброчесність

–                     У гуртожитку: повага до сусідів, дотримання тиші, підтримання чистоти

2.                  Техніка безпеки:

–                     Правила пожежної безпеки

–                     Поводження з електроприладами

–                     Заходи безпеки в лабораторіях та аудиторіях

3.                  Дії під час повітряної тривоги:

–                     Чіткий алгоритм евакуації з навчальних корпусів та гуртожитку

–                     Розташування найближчих укриттів

–                     Важливість збереження спокою та виконання інструкцій

Ця лекція – частина нашої програми з підготовки свідомих та відповідальних громадян, готових діяти правильно у будь-яких ситуаціях.

Дякуємо нашим викладачам за важливу інформацію та студентам за уважність та активну участь в обговоренні!

Безпека кожного – запорука безпеки всіх!