Унікальна зустріч для майбутніх HR-фахівців!

Студенти освітніх програм “HR-інжиніринг у бізнес-економіці” та “Управління персоналом і економіка праці” стали свідками незабутньої події. Вони мали змогу поспілкуватися з мужніми воїнами легендарної Третьої окремої штурмової бригади та представниками молодіжного крила “Центурія”.

Під час зустрічі воїни поділилися своїми історіями з гарячих точок, розповіли про буденні реалії окопного життя і продемонстрували дух українських захисників, які стоять на передовій. Представники “Центурії” поділилися досвідом патріотичного виховання молоді та підтримки Сил безпеки й оборони. Історії бійців сильно вразили студентів та нагадали, якою великою ціною здобувається свобода і незалежність України.

Ця зустріч стала для студентів потужним нагадуванням, наскільки важливими є патріотизм, лідерські якості та використання людського потенціалу у боротьбі за кращу Україну. Слава Україні! Героям Слава!