«Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач»

27-29.02.2024 викладачі кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці відвідали проєкт з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач».

Теми проєкту:

1. Як сформувати особистий бренд викладача.
  2. Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів?
  3. Бізнес-підходи до створення навчальних програм.
  4. Постановка цілей: інструменти та підходи.
  5. Стресостійкість — базова компетенція сучасного викладача.
  6. Діджитал-помічники/інструменти в підготовці та під час занять зі студентами.
  7. Тайм-менеджмент: інструменти, пріоритети, планування.

Команди викладачів разом з представниками компаній-роботодавців обговорили наявний стан освіти, а головне 一 визначили портрет сучасного студента.

Висновки:

ЗВО забезпечує теоретичну та практичну підготовку (60/40%), а компанія-роботодавець 一 практичну та теоретичну підготовку (80/20%). Тільки у співпраці може бути висококваліфікований фахівець.

Головне у навчанні 一 мотивація. Тому важливо залучати та зацікавлювати студентів цікавими темами.

Формат дуальної освіти, поширений в Європі, впливає на наповнення освітньої програми. Реальні практики на підприємствах удосконалюють освітній процес.

Сучасний студент отримує від навчання задоволення, вміє відпочивати та показує гарні результати.

Основні навички сучасного студента: цифрові навички, робота з інформацією, тайм менеджмент, критичне мислення, навчання протягом життя, пошук та аналіз інформації, гнучкість та адаптивність.

Після успішного виконання тесту доценти Оксана Чернушкіна, Олена Кошонько, Олександр Горбатюк, Олена Мантур-Чубата та Тетяна Глушко отримали сертифікат із 12 академічними годинами.