«СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ» SMTESM 2019

Колектив кафедри УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ І ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ взяв участь у VI Міжнародній науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ» SMTESM 2019, яка відбулась 4-6 жовтня 2019 р. у ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ на базі кафедри АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ І МОДЕЛЮВАННЯ В ЕКОНОМІЦІ та кафедри ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ.

Конференція пройшла на високому організаційному, науковому і культурному рівнях. Для неї були притаманні насиченість програми, актуальна тематика, змістовні доповіді і цікаві тематичні дискусії.

Від кафедри Управління персоналом і економіки праці на секційному засіданні виступили доцент Чернушкіна Оксана Олександрівна з темою дослідження «Modern Aspects of Industrial Enterprises’ Production Efficiency Management» та доцент Волянська-Савчук Леся Вікторівна з темою дослідження «Economic and Statistical Modeling of Interaction with Bihevioral and Resulting Indicators of Labor Activity of Industrial Enterprises in the Aspects of Improving Efficiency of their Functioning».

Матеріали конференції безумовно мають високий науковий рівень і прикладне значення, в яких висловлено багато нових ідей, цікавих пропозицій і корисних порад. Їх публікація в наукометричній базі Web of Science надасть можливість ознайомлення зі змістом великій кількості наукових працівників, студентів та практичних фахівців тощо. Це створює передумови їх трансформації в інноваційні знання та практичні заходи.

Конференція також стала унікальним майданчиком для неформального спілкування, обміну досвідом, знаннями, встановленням нових цікавих знайомств, зав’язуванням творчого співробітництва за різними напрямами роботи конференції. В цілому конференція пройшла цікаво, інформативно, конструктивно і досить корисно.

Велика подяка організаційному комітету конференції на чолі з професором Григоруком Павлом Михайловичем та професором Хрущ Нілою Анатоліївною, за їх кропітку працю, чітку організацію проведення конференції, доброзичливу атмосферу і позитивні емоції!

Бажаємо багато успіхів і завзяття у роботі, натхнення, великого бажання до звершень та подальшого процвітання!