Шановні випускники-бакалаври кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці!

Наразі ми відзначаємо визначну подію у вашому житті – успішне завершення бакалаврату за спеціальністю “Управління персоналом”. Від імені всього колективу кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці та Хмельницького національного університету вітаємо вас із цим важливим досягненням!

Чотири роки тому ви обрали непростий, але надзвичайно перспективний шлях. Ви вирішили стати фахівцями у галузі, яка поєднує в собі мистецтво управління людьми та науку бізнес-аналітики. За ці роки ви не лише здобули ґрунтовні знання з управління персоналом, але й опанували інноваційні підходи HR-інжинірингу, які роблять вас унікальними спеціалістами на ринку праці.

Наша кафедра HR-інжиніринг у бізнес-економіці – це місце, де традиційні методи управління персоналом зустрічаються з новітніми технологіями та бізнес-стратегіями. Ви навчилися не просто керувати людськими ресурсами, але й проєктувати ефективні HR-системи, аналізувати великі дані для прийняття рішень, впроваджувати інноваційні методи розвитку персоналу.

Пишаємося тим, що ви оволоділи такими важливими навичками, як: стратегічне HR-планування, цифрова трансформація HR-процесів, аналітика людського капіталу, проєктування систем мотивації та винагороди, управління талантами та розвиток лідерства.

Ці компетентності роблять вас не просто HR-менеджерами, а справжніми HR-інженерами, здатними створювати та оптимізувати людський капітал організацій.

Ви вступаєте у професійне життя в епоху стрімких змін. Штучний інтелект, автоматизація, віддалена робота – це виклики, з якими ви зіткнетеся. Але завдяки вашій підготовці, ви не лише готові до цих викликів, але й здатні перетворити їх на можливості для інновацій та розвитку.

Не можемо не згадати про ваших рідних та близьких, чия підтримка була неоціненною протягом усього навчання. Їхня віра у вас допомогла подолати всі труднощі на шляху до цього важливого дня.

Пам’ятайте, що двері нашої кафедри та університету завжди відкриті для вас. Ми заохочуємо вас підтримувати зв’язок, ділитися своїми професійними досягненнями та, можливо, у майбутньому повернутися як наставники для нового покоління студентів.

Перед вами відкривається широкий спектр можливостей. Ви можете продовжити навчання в магістратурі, розпочати кар’єру в провідних компаніях, зайнятися консалтингом або навіть створити власний HR-tech стартап. Який би шлях ви не обрали, ми впевнені, що ви гідно представлятимете нашу кафедру та університет.

Закликаємо вас бути сміливими у своїх професійних прагненнях. Не бійтеся пропонувати інноваційні рішення, кидати виклик застарілим практикам та бути агентами змін у своїх організаціях. Ваша унікальна підготовка в галузі HR-інжинірингу дає вам перевагу, яку варто використовувати.

Бажаємо вам:

невпинного професійного зростання;

сміливості у впровадженні інновацій;

мудрості у прийнятті рішень;

натхнення для нових ідей;

успіху у всіх ваших починаннях.

Нехай ваші знання та ентузіазм стануть каталізатором позитивних змін у компаніях, де ви працюватимете. Будьте лідерами, візіонерами та інноваторами в галузі управління персоналом.

Ще раз вітаємо вас із успішним завершенням бакалаврату! Пишаємося вами та з нетерпінням чекаємо на ваші майбутні досягнення.

З найкращими побажаннями викладачі кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці Хмельницького національного університету)