Практичні знання – запорука професійного зростання!

Студенти спеціальності “HR-інжиніринг у бізнес-економіці” факультету економіки і управління ХНУ мали чудову нагоду відвідати гостьову лекцію від компанії YouControl.

Тема лекції: “Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних і фізичних осіб”. Спікером виступив Анатолій Пясецький, менеджер навчальних проєктів YouControl.

Під час зустрічі ми дізналися про переваги використання YouControl для ретельної перевірки контрагентів, партнерів та кандидатів на вакансії. Отримані знання стануть у нагоді майбутнім HR-фахівцям!

Величезна подяка компанії YouControl та Анатолію Пясецькому за змістовну лекцію та можливість поглибити практичні навички. Співпраця з провідними компаніями – запорука якісної підготовки конкурентоспроможних кадрів!