«НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS»

У рамках роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» 26 березня 2024 року відбулися заходи міжнародно-міжвузівської взаємодії з участю викладачів та дослідників з різних країн. Серед учасників була і представниця кафедри HR-інжинірингу у бізнесі та економіці, Анастасія Данілкова.

На заходах було представлено доповіді в рамках 6-ти дискусійних панелей. Наприклад, представники Уманського національного університету садівництва презентували результати дослідження у сфері туризму, а Львівського державного університету внутрішніх справ розповіли про використання інтернет-опитувань малими та середніми підприємствами для розробки стратегій.

Також свої доповіді представили представники Харківського національного університету, Державного податкового університету та ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний Інститут». Кожен з університетів вніс свій внесок у розвиток науки та освіти, поділившись результатами своїх досліджень та практичного досвіду.

Ці заходи є важливим кроком у розвитку міжнародної співпраці у сфері науки та освіти, сприяють обміну досвідом та підвищенню рівня професіоналізму учасників.