НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ – НА ЗАХИСТІ ПРАВ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

01 жовтня 2019 року відбулася зустріч головного спеціаліста Відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області Гавари Інни Миколаївни та студентів спеціальності “Економіка” за спеціалізацією “Управління персоналом та економіка праці”. Тема лекції : “Національна служба посередництва і примирення – на захисті прав найманих працівників”.

Головний спеціаліст Відділення детально ознайомила студентів із напрямами діяльності Національної служби посередництва і примирення. Головною метою діяльності є — стабільність соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності нашої держави. На сьогодні, у період реформ, дуже важливо переходити на нові форми відносин. Головне – щоб люди знали, що вони захищені, що вони потрібні державі. На сьогодні взагалі постає питання, щоб у суспільстві не було соціальних заборон ні щодо праці, ні мирного життя, – відзначила Інна Миколаївна.

Робота Відділення по реалізації положень законодавчих та нормативно-правових актів з питань вирішення колективних трудових спорів, запобігання їх виникненню здійснюється в тісній співпраці з обласною державною адміністрацією, обласною радою, міською радою, обласною федерацією роботодавців, обласною радою професійних спілок.

Крім цього, відділенням проводиться постійний прийом громадян, яким надається консультаційна допомога з різних питань, пов’язаних з порушенням трудового законодавства, вирішенням колективних трудових спорів (конфліктів), розгляд письмових звернень, а також надання консультацій у телефонному режимі.

Вислвлюємо вдячнісь за цікаву та надзвичайно актуальну лекцію нашій випускниці Гаварі Інні Миколаївні. Бажаємо вам великих успіхів і удачі, стрімкого особистого зростання в діяльності, великих перемог і великих планів, стабільного доходу в житті!