Круглий стіл на тему: “Обговорення та подальшого вдосконалення освітніх програм «HR-інжиніринг у бізнес-економіці» за ОС Бакалавр та ОС Магістр”

З метою обговорення та подальшого вдосконалення Освітніх програм «HR-інжиніринг у бізнес-економіці» за ОС Бакалавр та ОС Магістр 7.03.2024 року на базі кафедри «HR-інжиніринг у бізнес-економіці»  відбулось засідання Круглого столу за участю представників: академічної спільноти;  бізнес-підприємців та здобувачі вищої освіти.

Засідання пройшло у позитивному ключі. Учасники Круглого столу відмітили інноваційних характер Освітніх програм, які забезпечують підготовку студентів на високому професійному рівні і відповідають потребам сучасного ринку праці. Водночас були висловлені ефективні зауваження, ділові рекомендації і пропозиції щодо їх подальшого вдосконалення. Відбувся корисний обмін новими ідеями, думками і новаціями щодо успішного розвитку HR-інжинірингу, бізнесу та економіки в умовах трансформації національної економіки. У процесі обговорення було відзначено необхідність оволодіння студентами новітніми знаннями, вміннями і навичками, які найбільш повно і адекватно відповідають сучасним умовам і вимогам бізнес-економічного середовища, що кардинально змінюється і динамічно розвивається. При цьому особливо було підкреслено на необхідність забезпечення гнучкості освітніх програм, їх адаптованості до існуючих і майбутніх викликів економічного і соціального розвитку суспільства та забезпечення потреб сучасного ринку праці.  За підсумками засідання завідувач кафедри висловив вдячність усім учасникам Круглого столу за активну участь і конструктивну роботу. Він підкреслив важливість проведення таких обговорень у процесі розробки та впровадження в освітній простір більш досконалих Освітніх програм, що враховують стратегічні тенденції розвитку HR-інжинірингу, бізнесу та економіки  і кон’юнктуру сучасного і майбутнього ринків праці.