«Інтерактивне знайомство з аудиторією: мистецтво створення презентації»

Студенти груп БІНЕ-22-1, БІНЕ-22-2, БІНЕ-22-3 відвідали офлайн захід – лекцію, яку організував Херсонський національний технічний університет на тему: «Інтерактивне знайомство з аудиторією: мистецтво створення презентації». Лекторкою виступила Марія АРТЕМЕНКО – перша проректорка Херсонського національного технічного університету, співзасновниця Херсонської обласної молодіжної організації «Центр креативної творчості «Бумідей». Пані Марія презентувала свій університет і розповіла про себе. Далі студентам запропонувала пограти в гру: «Правда чи брехня», де кожен студент активно і зацікавлено приймав участь. Спікерка також ознайомила студентів з мистецтвом створення презентацій. По закінченню лекції студенти надали позитивний фідбек.