IІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕЙНСТРИМ HR-ІНЖИНІРИНГУ, ЕКОНОМІКИ І БІЗНЕСУ У ХХІ СТОЛІТТІ: ПРОБЛЕМИ, ІМПЕРАТИВИ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ»

05 червня 2024 року запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців, які активно займаються науковими дослідженнями у сферах економіки, бізнесу, HR-інжинірингу, менеджменту, управління персоналом, обліку, аудиту та оподаткування, фінансів та маркетингу.
Метою конференції є залучення та мотивація студентів, аспірантів та молодих науковців до науководослідної роботи. Участь у конференції та публікація тез доповідей є БЕЗКОШТОВНОЮ!

ТЕМАТИКА СЕКЦІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Стратегічні імперативи розвитку HR-інжинірингу, економіки і бізнесу в умовах глобалізації та
    євроінтеграції економіки України.
  2. Digital-тренди в економіці, бізнесі, HR-інжинірингу як мейнстрим сучасного інноваційного розвитку.
  3. Концептуальні підходи, пріоритети і проблематика сталого розвитку менеджменту, маркетингу,
    економіки, фінансів, обліку і оподаткування в умовах воєнного стану та повоєнного відродження України.
  4. Демографічні проблеми, міграційні процеси, економічний стан і соціальна політика: загрози і виклики у ХХІ столітті. Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, німецька.
    Форма участі у конференції: Програма конференції передбачає On-line формат проведення.