Фінансова грамотність та кібербезпека – пріоритети для майбутніх HR-фахівців!

Студенти 1 курсу спеціальності “HR-інжиніринг у бізнес-економіці” факультету економіки і управління ХНУ взяли участь у гостьовій лекції на тему “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”. Захід проводився за підтримки Національного банку України в межах всесвітньої інформаційної кампанії “Global Money Week” з підвищення фінансової грамотності.

Лекторами виступили фахівці АБ “УКРГАЗБАНК”: Наталія Яновська – заступник директора Хмельницької обласної дирекції та Марія Бажин – начальник відділу зарплатних проектів управління роздрібних продажів Хмельницької ОД.

Майбутні HR-фахівці дізналися про загрози кібербезпеки, шахрайські схеми та способи захисту персональних і фінансових даних в онлайн-середовищі. Ці знання стануть у нагоді під час роботи з великими базами даних працівників.

Висловлюємо вдячність організаторам та лекторам! Фінансова грамотність та кібергігієна мають бути пріоритетами для сучасних HR-фахівців задля захисту персоналу та бізнесу.