Екскурсія до ХБФ «Хесед Бешт»

12 березня відбулася зустріч партнерів.

🍀В рамках взаємодії, обміну досвідом і подальшої співпраці до ХБФ «Хесед Бешт» і Центру психологічної підтримки «Ор Шалом» завітали викладачі Кафедри HR-інженірингу у бізнес-економіці Хмельницького Національного університету.

🌞Перш за все гості познайомилися з приміщенням нашого теплого дому. Екскурсія музеєм Благодійності, Простором Толерантності, камінним залом, Мідраш-кафе, а також робочим простором Хеседу вразила відвідувачів не лише системністю і логічністю побудови та глибиною наповнення, а й силою вкладеної любові і смаком у створенні простору.

👩‍🎓Менеджер з персоналу ХБФ «Хесед Бешт» Людмила Новицька розповіла про організаційний розвиток Фонду і напрямки роботи з персоналом, представила оновлену структуру нашої організації, в якій акцентувала увагу на важливості індивідуального підходу до кожного працівника.

💥Викладачі кафедри проявили живий інтерес щодо проходження практики в Хеседі студентами їхнього вишу. Адже фонд має величезний досвід і у цій сфері і можемо поділитися ним з майбутніми менеджерами з персоналу. Також домовились про співпрацю з Центром психологічної підтримки щодо проведення спільних заходів на теми толерантності, залучення студентів до волонтерства та ін.

🤝Завершилась зустріч спільним фото та взаємними побажаннями успіхів у подальшій роботі.