Цікава можливість для магістрів “HR-інжинірингу у бізнес-економіці”!

Магістри освітньо-професійної програми “HR-інжинірингу у бізнес-економіці” взяли участь у заході від команди EY People Advisory Services.

EY є провідною компанією у сфері досліджень ринку праці, проводячи відомі огляди “Найкращий роботодавець” та аналізуючи тренди на ринку праці України та світу.

На вебінарі EY Talks 10 квітня студенти дізналися все про захоплюючу роботу HR-аналітика:

-портрет HR-аналітика та типові проєкти;

-огляди заробітних плат як ключове джерело інформації про компенсації;

-HR-аналітика українського ринку праці.

Крім того, під час вебінару учасники мали можливість розв’язати профільний кейс. Найкращі рішення відкривають шанс приєднатися до команди EY People Advisory Services!

Для наших студентів це був чудовий шанс дізнатися більше про перспективну кар’єру HR-аналітика з перших вуст від провідних фахівців EY.

Ми вдячні EY за цінний досвід та надихаючі можливості для професійного розвитку наших майбутніх HR-фахівців!