Подорож до міста Лева

Цієї осені в теплий жовтневий день відбулася туристична подорож до міста Лева, за ініціативи студентів та викладачів кафедри «HR- інжиніринг у бізнес – економіці».

Це завжди особливий досвід, який поєднує історію, культуру та спільне відкриття нового. Ми відвідали головні історичні місця: Ратушу, площу Ринок, Високий Замок, звідки відкривається захопливий вид на все місто. Відчули дух старовинного міста з його вузькими вуличками, кам’яницями та багатою архітектурою.

Студенти мали захопливу екскурсію, активне обговорення міського планування, культурної спадщини і сучасних викликів, з якими стикається місто.

Атмосфера міста надихає на нові ідеї, а спільні вечори в кав’ярнях Львова залишили незабутні спогади. Особливо приємно було спостерігати, як студенти обмінюються враженнями, діляться думками про побачене та активно залучаються в дискусії. Львів з його шармом і унікальною атмосферою став для всіх нас місцем, де наука і культурне пізнання поєднуються в єдине ціле.