Студенти БІНЕ 23-2 плетуть перемогу: від навчання до волонтерства!

Сьогодні студенти групи БІНЕ 23-2 Хмельницького національного університету показали, що вони вміють не лише вчитися, але й робити важливий внесок у підтримку нашої країни. Молодь активно долучилася до плетіння маскувальних сіток для української армії.

У час, коли наша країна потребує підтримки кожного, ця ініціатива набуває особливого значення. Маскувальні сітки – це не просто шматок тканини, це захист для наших воїнів та техніки на передовій.

“Ми розуміємо, наскільки важливою є ця робота. Кожен сплетений нами вузлик – це наш внесок у перемогу”, – діляться враженнями студенти БІНЕ 23-2.

Університет пишається своїми студентами та їхньою готовністю допомагати. Ця ініціатива – чудовий приклад того, як молодь може проявити свою громадянську позицію та зробити реальний внесок у захист України.

Ми передаємо естафету добра іншим групам та факультетам. Приєднуйтесь до плетіння сіток – разом ми наближаємо нашу перемогу! Хмельницький національний університет – разом до перемоги!