Екскурсія на підприємство ХКП «Електротранс» !

Навчання у Хмельницькому національному університеті за спеціальністю 051 Економіка ОП «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» це не тільки виконання навчального плану, а й цікаве студентське життя. Згідно плану виховної роботи кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету на 2021-2022 н.р., затвердженого завідувачем кафедри д.е.н., професором Ведерніковим М.Д., викладачі та куратори академічних груп ОП «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» проводять активну профорієнтаційну та виховну роботу. Одним із цікавих виховних заходів, що організували куратори студентських груп ОП «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» та «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» була екскурсія на підприємство ХКП «Електротранс», з метою популяризації організацій комунальної власності місцевого самоврядування, інформування студентів про роль, специфіку їх діяльності та стан реформування. За дорученням директора ХКП «Електротранс» Бобуха Сергія Олександровича, заступник директора Наталія Іванівна Свистун-Смоляк та представники тролейбусного парку провели цікаву та повчальну екскурсію. Був проведений інструктаж з охорони праці, знайомство із моделями тролейбусів, пунктами технічного обслуговування та ремонтними цехами. Також заступник директора Наталія Іванівна ознайомила студентів та викладачів із інноваційними формами оплати проїзду та новими валідаторами. Студентів зацікавила інформація про новації у оплаті за проїзд та нові додатки для поповнення електронного квитка. Приємною несподіванкою викладачам кафедри управління персоналом і економіки праці було зустріти на підприємстві ХКП «Електротранс» випускника, який декілька років тому закінчив університет за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці», а зараз успішно працює. На кінець екскурсії студенти проїхалися по території автопарку на новому тролейбусі та із приємними враженнями пішли на навчання. Представники кафедри подякували директору ХКП «Електротранс» Сергію Олександровичу та домовилися про подальшу співпрацю.