Відзнака HR

За результатами підведених підсумків Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «HR-інжиніринг у бізнес-економіці» спеціальності «Економіка» Катерина Вовкотруб отримала диплом ІІІ-го ступеня. Науковий керівник: Оксана Чернушкіна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці Хмельницького національного університету.

Ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ нагородив грамотою студентку ОП «HR-інжиніринг у бізнес-економіці» Катерину Вовкотруб та відзначив наукового керівника Оксану Чернушкіну.