Про соціальний діалог

Продовжується конструктивна співпраця кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету з Національною службою посередництва і примирення у Хмельницькій області. 24 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів першого курсу спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «HR-Інжиніринг у бізнес-економіці» з начальником Відділення Сніжаною Вікторівною Паюк та головним спеціалістом Відділення Інною Миколаївною Гаварою. У ході лекції Сніжана Вікторівна ознайомила студентів із завданнями, функціями та напрямами роботи НСПП, основними положеннями Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Закону України «Про соціальний діалог». Особливу увагу слухачів було звернуто на переваги вирішення конфліктів шляхом вступу в КТС(К) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та підкреслила важливість опанування майбутніми спеціалістами правових знань для вирішення трудових конфліктів легітимним шляхом, використовуючи правові засоби захисту своїх прав та законних інтересів.