Відділення НСПП в Хмельницькій області

22 вересня у рамках угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Хмельницькій області (Відділення) та Хмельницьким національним університетом (Університет) відбулась робоча зустріч начальника Відділення С. Паюк та головного спеціаліста Відділення І. Гавари із завідувачем кафедри управління персоналом і економіки праці Університету, професором М. Ведерніковим та викладачем кафедри, доцентом О. Волянською-Савчук. Під час зустрічі підсумовано результати співпраці та шляхи її подальшого розвитку, зокрема обговорено проведення спільних заходів з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та студентської молоді. Також, узгоджено питання щодо проведення фахівцями Відділення лекційних та практичних занять, а також дводенного семінару для студентів на тему: “Застосування норм Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” та Закону України “Про соціальний діалог в Україні”. С. Паюк наголосила на важливості ознайомлення студентів з практикою вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області. За результатами зустрічі учасниками досягнуто домовленості щодо підписання угоди про проходження практики студентами Університету на базі Відділення.