Неформальна освіта у Digital-HR

Кафедра HR-інжиніринг у бізнес-економіці завжди прагне надати студентам найкращі можливості для отримання актуальних знань та навичок у обраній галузі. Однією з таких можливостей стало проходження курсу “Початок роботи з ChatGPT” від Prometheus.
Цей курс, що став частиною вивчення дисципліни “Digital-HR”, був спрямований на ознайомлення з сучасними інструментами та стратегіями використання генеративного штучного інтелекту, а також на розвиток навичок у цифровому середовищі.
Платформа Prometheus відома своєю високоякісною освітою та орієнтацією на практичне застосування знань. Студенти групи БІНЕм-23-1 активно залучалися до вивчення матеріалу, виконання завдань, що дозволило їм глибше осмислити отриману інформацію та вдосконалити свої вміння в даній галузі.
Завершенням цього заходу стало отримання студентами сертифікатів від платформи Prometheus. Ці сертифікати стали важливим підтвердженням їхньої праці та успішного завершення курсу. Успішне проходження курсу було зараховано як частину виконання навчальної програми з дисципліни Digital-HR, що додатково підкреслює значущість отриманих знань для студентів.
Цей успішний досвід став важливим кроком у навчанні студентів. Він підтверджує важливість не лише теоретичних знань, а й практичного застосування цих знань у сучасному цифровому світі.
Ми пишаємось досягненнями своїх студентів та плануємо надалі розвивати ініціативи, спрямовані на збагачення їхнього навчального досвіду через практичні навички та новітні цифрові технології з використанням платформ неформальної освіти.