18 вересня в Україні відзначають День HR-менеджера

Дорогі студенти Ейчарівці!

Вітаємо вас з Днем HR!

Ви обрали надзвичайно важливу і відповідальну професію, яка допомагає формувати майбутнє компаній, підтримуючи та розвиваючи їхні найцінніші ресурси – людей, будує міцні команди і формує корпоративні культури.

Ми, ваші викладачі, горді бачити ваші старання і зростання у професійному розвитку. Нехай кожна лекція, кожне практичне заняття допомагають вам стати справжніми фахівцями в галузі HR. Бажаємо вам завжди бути лідерами змін, не втрачати ентузіазму та продовжувати рухатися до вершин професійної майстерності!

Бажаємо вам завжди бути відкритими до нових знань, вивчати інноваційні підходи та не боятися ставити сміливі цілі. Нехай ваша кар’єра буде сповнена цікавих викликів і можливостей для розвитку, а професійна діяльність приносить радість і задоволення. Успіхів вам на шляху до досконалості в HR!” З великою повагою, колектив кафедри «HR- інжиніринг у бізнес – економіці»